Dr. Mustafa Eraslan Danışma Hattı | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Danışma Hattı

Dr. Mustafa Eraslan Danışma Hattı Hakkkında Yorumlar Nasıldır?

Dr. Mustafa Eraslan danışma hattı hakkında yorumlar pozitif nitelikte olup kullanıcıları tarafından hem forumlarda hemde internet sitelerinde bulunmaktadır. Gündelik hayatta da  kullanıcılarına rastlamak mümkünüdür. Çağrı merkezi kaliteli hizmet vermektedir. Bitkisel gıda takviyesi olan bu destekleri 2 milyondan fazla insan kullanmaktadır. Kullanan kişiler olumlu yorumlar sevdiklerine, çevrelerine, eşlerine, dostlarına, akrabalarına da tavsiye etmektedirler. Mustafa Eraslan başarılı, güvenilir, araştırmacı olarak güven duyulan önemli bilim adamıdır. Doğadan alınan doğal haldeki şifalı bitkilerin geliştirilmesini sağlamıştır.Danışma hattı devamlı online olarak bilgiler vermektedir. Besin deposu niteliğinde bulunan takviyeleri 12 yaş üstü kadınlarla erkeklere tasviye edilirken emziren annelere, hamilelere önerilmemektedir. Kesinlikle ilaç olmayıp sadece bitkisel gıda takviyesidir

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

7 Nisan 1963 senesinde İstanbul’da doğmuştur. İlköğretimi, ortaöğretimi İstanbul’da geçirmiştir. Ortaöğretime giriş sınavlarında derece kazanmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Askerliğini İzmir’de yapmıştır. Şifalı bitkiler üzerine incelemeler yaparak geliştirmeye başlamıştır. Kendi buluşlarını önemli uzmanlarla beraber geliştirerek bayiliklerle resmi satış siteleri aracılığıyla müşterilerine sunmaktadır. Orjinal olmasının yanında ayrıca patenti de alınmıştır. Mustafa Eraslan tavsiyeleri saf kuvvetlendirmeleriyle son senelerde dikkat çekmiştir. Besin deposu olan takviyeleriyle örnek teşkil etmektedir. Bakanlık onaylı olması sayesinde piyasadaki diğer takviyelerden tamamen farklıdır. Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığının izniyle üretimi dağıtımı yapılmaktadır.

Kullanıcıları Ne Diyor?

Ürünleri kullanıcı yorumları olumlu olarak değerlendirilmektedir. Kapsül olarak hazırlanmış takviyeler orjinal kutu içinde bulunmaktadır. Düzenli kullanımda kısa zamanda etkili olabilmektedir. Son senelere damgasını vurarak sağlık alanına yeni vizyon kazandırmıştır. Dr. Mustafa Eraslan bayilerini öğrenmek için Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

 Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )