Dr. Mustafa Eraslan Kimdir? | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

 Dr. Mustafa Eraslan kimdir?   

Kibarlı Bitkisel Ürünlerine yıllardan beri emek veren daha çok geliştirmek ve çağın koşullarına ayak uydurması için yenilemekle uğraşan, buluşlarının patentini alan kişidir. Yıllardır buluşlarını geliştirmek için çeşitli deneyler yapmış tüm bunların sonucunda mahsulleri halkın hizmetine sunmuştur. Kullanıcıların memnun olduğu ise kullanıcı forumlarında açık seçik görülmektedir. Bu kadar çok mahsulün piyasada olduğu bu zamanda isminden söz ettirmek ve diğer rakiplerinden bir adım önde olabilmek ancak çok büyük çalışmaların ve büyük bir azmin sonucu olabilir. Dr. Mustafa Eraslan çok büyük eleştirilere maruz kalmada hiçbir zaman yaptığı işten geri adım atmamış, gerçek bir bilim adamına yakışır gibi yaptığına inanarak kendinden emin bir şekilde insanlara hizmet vermeye devam etmiştir. Kendisi sadece Türkiye değil yurt dışına da giderek eğitim almış gerekli çalışmalarını orada gerçekleştirmiştir.

Dr. Mustafa Eraslan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim eğitimini Kurtuluş İlköğretim Okulu’nda tamamlayan esaslan ortaöğretim giriş sınavında derece yapmıştır. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleşen Mustafa Eraslan, 31 Mart 1989 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp fakültesinden mezun olmuştur.
Nebati takviyeleriyle ilgili çalışmalara Farmakognozi uzmanı Mustafa Tekin’le beraber başlamıştır. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Mustafa Tekin ise Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Bu görevi sırasında özellikle bitkilerin biyolojik ve farmakolojik aktiviteleri konusunda çalışmalar yapan Mustafa Tekin Japonya Kyoto Üniversitesinden bilim adamları ile birlikte halk ilaçları ile ilgili çalışmalarda bulundu.

En yüksek standartlarda, el değmeden tam otomatik tesislerde dolumu Gerçekleştirilen bitkisel destek ürünlerini yardımcı gıda takviye olarak kullanan kişilerde rahatsızlıkları için ciddi destekler görülmüştür.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )