Dr. Mustafa Eraslan Seretan Nedir? | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Seretan Nedir?

kibarliseretanDr. Mustafa Eraslan Seretan Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan Seretan bitkisel gıda takviyesidir. Sağlık alanında kullanılmaktadır. Vücut sistemi üzerinde olumlu yönde etkileri bulunur. İçeriğinde zeytin yaprağı sıvı ekstresi, incir meyvesi ekstresi ve kıvam artırıcı bulunmaktadır. Kullanımı ise günde 2 defa 1 ölçek şeklindedir. 1 ölçek 5 mg’dır. Ürünümüzün aç karınla kullanılması hocamız tarafından tavsiye edilmektedir. 1 şişe içinde 250 ml sıvı bitkisel ekstra vardır. Şişenin kapağı sıkı bir şekilde kapatılarak kuru ve serin koşulda saklanabilir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde bitkisel takviyenin saklanması daha doğru olacaktır. Ürünümüzden en iyi sonucu alabilmek için düzenli kullanıma ve doğru alıma dikkat edilmelidir. Kullanım talimatlarına uyulmalıdır. Bitkisel takviyemiz ilk kullanımınızdan çok kısa bir zaman sonra size etki edecektir.

 

Dr. Mustafa Eraslan Seretan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının izni ile üretilmiştir. Cinsiyet ayrımı olmaksızın 12 yaşından büyük herkese önerilmektedir. Türk Gıda Kodeksine uygun olacak şekilde üretimi yapılmış olup yasal izin alınmıştır. Patenti bulunmaktadır. Kullanıcılarımız tarafından beğenilmiş olan takviyemiz olumlu yorumlar almaktadır. Hocamız tarafından formülize edilmiş olan ürün sıvı gıda takviyesidir. Kapsül şeklinde bulunmaz. Hap olarak hazırlanmamıştır. Kimyasallar içermez. Yan etkisi bulunmaz. Zararlı maddeler barındırmaz. Orjinal olup tamamen doğal bir üründür. Fiyatı 150 TL’dir. Sahte ya da taklitlerinden sakınınız. %100 orjinal ürünü sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi isterseniz kapıda ödeme isterseniz de kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli seçim yapabilirsiniz.

 

Dr. Mustafa Eraslan Seretan hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Ziyaret etmiş olduğunuz sitemiz resmidir. Ürünümüz hocamız tarafından hazırlanarak müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Bakanlık tarafından incelenmiş olan ürünümüze izin çıkmıştır. Herhangi bir kısıtlama ve yasaklanma yoktur. Yasaklı olan ürünler sahte ve taklitlerdir. Biz size gerçekçi ve tamamen orjinal ürünleri sunuyoruz. Gerekli incelemeler ve testlerden geçirilmiştir. Uzun süren detaylı çalışmalar neticesinde formülize edilerek karışım halini almıştır. Besin değerleri oldukça yüksektir. İçeriği doğal bitkilerden hazırlanmıştır. Doğadan toparlanmış olan bitkiler temel taşı halindedir. 7/24 canlı destek için telefon numaramız: 0212 521 46 00Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )