Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri İçeriği | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri İçeriği

Dr. Mustafa ERASLAN ürünleri içeriği

Dr. Mustafa ERASLAN uzun zaman Mustafa TEKİN ile beraber bitkiler, insanlara sağladığı faydalar konusunda çalışmışlardır. Kibarlı bitkisel gıda takviyeleri yüzde yüz doğal bitkilerden üretilmektedir, herhangi katkı maddesi içermemektedir. Bitkiler yardımcı olabileceği rahatsızlıklara göre sınıflandırılıp çeşitli bilimsel işlemlerden geçirilerek katkısız olarak üretilmektedir. Hiçbir kimyasal olmadan, hiçbir uyuşturucu madde olmadan üretilen nebati yardımcı ürünleri insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermediğinden herhangi yan etki de göstermemektedir, Kibarlı Panax buna çok güzel örnektir.Doğal olması açısından ilaç değil bitkisel gıda takviyesi olarak adlandırılan ürünler gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Adlarını sizlerinde duyduğu birçok bitkiden elde edilen bu besin kuvvetlendirmeleri insanla barışık olarak insana destek vermeye devam etmektedirler.

Dr. Mustafa ERASLAN kimdir?

1989 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Doktorluk yaşantısının bir döneminde Mustafa Tekin ile tanışmış, 1997 yılında beraber çalışmaya başlamışlardır. Bir farmakognozi uzmanı olan Mustafa TEKİN ile beraber ülkemizde ilki gerçekleştirmişler farmakgozi, tıbbı birleştirerek rahatsızlıkların atlatılmasında kuvvet rolü üstlenen doğadan gelen kaynakları elde etmişlerdir. Patentini, Tarım Bakanlığından iznini alan Dr. Mustafa ERASLAN bu konudaki güvenilirliğini tüm ülkeye ispatlamıştır.

Dr. Mustafa ERASLAN ürünleri neleri kapsar?

Bitkilerin işlenmesiyle yola çıkılarak elde edilen gıda takviyeleridir. Her bitki değişik hastalıkların atlatılmasında az veya çok rol oynamaktadır. Kibarlı bitkisel destek ürünleri de çeşitlilik göstererek değişik hastalıklara yararlı olmak adına üretilmişlerdir. Değişik hastalıkların tedavisinde nasıl değişik ilaçlar kullanılıyorsa değişik bitkilerinde değişik hastalıkların giderilmesinde yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Her nebati mahsul birçok değişik hastalık için gıda desteği olarak hizmet etmektedir. İlaç özelliği olmayan sadece yardımcı besin olarak yararını görebileceğimiz bu ürünlerin güvenilirliği ispatlanmış durumdadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )