Dr. Mustafa Eraslan Ürünlerinin Faydaları | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Ürünlerinin Faydaları

Dr. Mustafa Eraslan Ürünlerinin Faydaları

Dr. Mustafa Eraslan ürünlerinin faydaları kullanıcıları tarafından da onaylanmaktadır. Hem ruhen hem de bedenen olumlu yönde etkilenmenizi sağlamaktadır. Vücudunuzda bulunan çeşitli rahatsızlıkların giderilmesi için yardımcı olmaktadır. Kendisi bir tıp doktorudur. Uzun seneler boyunca bitkiler üzerine araştırmalar ve çalışmalar yapmıştır. Yapmış olduğu bu çalışmalar neticesinde insanlığa faydalı olabilecek destekler geliştirmiştir. Dr. Mustafa Eraslan geliştirmiş olduğu bu formülleri Kibarlı adı altında sunmaktadır. Tamamıyla nebati olup aynı zamanda Bakanlık onaylıdır. Bitkisel gıda takviyesidir. İlaç değildir ve içeriğinde bulunan bitkiler sayesinde şifa deposudur. Hap formunda bulunmayıp kapsül halindedir.

Mustafa Eraslan Kimdir?

İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretim yılları boyunca doğum büyüdüğü şehir olan İstanbul’da yaşamıştır. Ortaöğretime giriş sınavlarında derece yapmıştır. Daha sonra Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak Trabzon’a yerleşmiştir. Mustafa Eraslan büyük bir başarı ile tıp fakültesinden mezun olduktan sonra İzmir’de askerlik görevini yerine getirmiştir. Askerlik görevini tamamlayan Eraslan, bitkiler üzerine yoğun çalışmalar yapmaya başlamıştır. Bu çalışmalar nihayetinde kendi buluşlarını üretip, geliştirmiştir. Tüm takviyeler patentlidir. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri aynı zamanda Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından da onaylanmıştır. Ürünler kimyasal madde barındırmaz. Ayrıca; sigara, alkol ve uyuşturucu gibi insan sağlığını tehdit eden maddeler de içermez. Tümü bitkisel içeriklidir.

Dr. Mustafa Eraslan Güvenilir midir?

Tıp doktoru olup dürüst, saygılı ve güvenilir kimliği ile tanınmaktadır. Birçok kişi ve kurum tarafından takdir toplamaktadır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri bugün yaklaşık olarak yüzbinlerce kişiye ulaşmaktadır. Kullanıcıları tarafından beğenilen ve devamlı olarak siparişi verilen takviyeler orjinaldir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )