7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

Dr. Mustafa Eraslan

Dr. Mustafa Eraslan başarılı bir öğrencilik hayatından sonra Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni derece yaparak bitirmiştir. Daha sonra bitkiler üzerine uzun seneler süren yoğun çalışmalar yürütmüştür. Tüm Bu çalışmalar nihayetinde Kibarlı markası adı altında kendi geliştirdiği ürünleri toparlamıştır. Doktor olan Eraslan başarılı, çalışkan, güvenilir ve dürüst kimiliği ile tanınır. Kendisini 7den 70e birçok kişi sevmekte ve takdir etmektedir. Bitkisel içerikli gıda takviyeleri üretmektedir. Kibarlı ürünleri tamamı bitkilerden oluşmaktadır. Besin deposu olan tüm bu bir birinden değerli ürünleri oldukça yararlı ve faydalı ürünlerdir. Dr. Mustafa Eraslan kendini kullanıcılarına fayda sağlamaya adamıştır. İnsanların vücut ve bedenlerine yardımcı olacak ve destek sağlayacak ürünleriyle tanınır.

Mustafa Eraslan Ürünleri Zararlı mıdır?

Mustafa Eraslan ürünleri zararlı ürünler olmayıp tam tersine oldukça yararlı ürünlerdir. Bu faydalı ürünler çeşitli kuruluşlarca da onaylanmıştır. Patenti alınmış olan bu ürünler aynı zamanda Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından da onaylanmış ve insanların kullanması için önerilmiştir. Faydalı olan bu ürünler zararsızdır. Yan etkileri bulunmayıp 12 yaş üzeri kişilerin kullanması uygun görülmektedir. Mustafa Eraslan güvenilir bir doktordur. Bu sebeple bir çok insan sevmekte ve takdir etmektedir. Tüm ürünleri insanlara yardımcı olması ve olumlu yönde destek vermesi amacıyla üretilmiştir.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Nasıldır?

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri faydalı ürünler olup herhangi bir zararı olmadığı hem kullanıcıları tarafından hem de önemli kuruluşlarca da savunulmaktadır. Hem ruh hem de beden sağlığına olumlu yönde etkileyen bu ürünler faydalı, yararlı ürünlerdir. Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri bitkisel içerikli ürünler olup içeriğinde kimyasal madde, sigara, alkol veya uyuşturucu madde içermemektedir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.