Mustafa Erarslan | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Mustafa Erarslan

Mustafa Erarslan

Mustafa Erarslan, 7 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitim, öğretim hayatı boyunca başarılı grafik çizmiştir. Kurtuluş İlköğretim Okulun’nda öğrenimine başlamıştır. Ortaöğretime giriş sınavlarında derece elde etmiştir. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu doktordur. Askerliğini İzmir’de yaparak bitkiler üzerine araştırmalarına başlamıştır. Şifalı bitkilerin geçmişini uzun seneler boyunca araştırmıştır. Uzak Doğu, Amerika ve Kore’de sağlık alanında kullanılan bitkileri incelemiştir. İncelemeler sonucunda kendi buluşlarını geliştirerek insanlara faydalı olmak istemiştir. Mustafa Erarslan, doğal içerikli gıda takviyeleri üretmektedir. İlaç olarak geliştirilmemektedir. Vücut sistemimize yarar sağlayarak yardımcı olma niteliğindedir.

Yorumlar Nedir?

Bitkisel gıda destekleriyle fark yaratarak başka bilim adamlarına da örnek olmaktadır.Kullanan kişiler pozitif yorumlar yaparak övgüler yağdırmaktadır. Forumlar, internet sitelerinde, gündelik yaşantıda kullanan kişilere rastlamak mümkündür. Geliştirdiği kuvvetlendirmelerle insanlara yardımcı olurken kulllanan kişi sayısı devamlı artmaktadır. 2 milyondan fazla kişi kullanmakta olduğu bu destekleri ailelerine, akrabalarına da tavsiye etmektedir. Mustafa Eraslan, 12 yaş üstü kişilerin kullanabilmesi şeklinde tasarladığı buluşlarını bayiliklerle resmi internet siteleri aracılığıyla satışa sunmaktadır. Kadınlarla erkekler kendi sağlıkları için yardımcı niteliğindeki kuvetlendirmeleri kullanabilmektedir. Dr. Mustafa Erarslan, orjinalliği ile bilinen Bakanlığın onayladığı nebati takviyeleri geliştirmektedir. Yetki belgesi olan ürünler sahtelerinden farklı olup insanlar tarafından olumlu karşılanmaktadır.

Mustafa Eraslan Randevu Sistemi Nedir?

Mustafa Eraslan randevu sistemi resmi internet siteleriyle telefonlardan alınabilmektedir.İnsanların kullanabilmesi için yetkili bayiliklerde de satılmaktadır. Orjinal olan faydalıları alınmalıdır. Geliştirdikleriyle insanlığa büyük hizmet etmektedir. Ürünler düzenli kullanımda olumlu yönde yardımcı olmaktadır. Bitkisel gıda yardımcısı olarak geliştirmiştir, şifalı bitkilerden oluşmaktadır. Mustafa Eraslan İletişim için 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )