Mustafa Eraslan Adresi | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Mustafa Eraslan Adresi

Mustafa Eraslan Adresi

Mustafa Eraslan adresi, merkez olarak İstanbul’da bulunmasına rağmen yetkili bayiler, siteler aracılığıyla da halka ulaşmasını sağlamaktadır. Türkiye’nin bazı illerinde ürünlerin satışı için bayiilikler açılmıştır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri bu bayilikler kanalıyla satın alınabilir. Yetki belgeli olan bu gıda takviyeleri ayrıca bazı internet siteleri aracılığıyla da insanlara sunulmaktadır. Sizin için online hizmet veren bu siteler müşteriye 7/24 hizmet vermektedir. Yıllar süren çalışmaları neticesinde kendi geliştirmiş olduğu bitkisel içerikli gıda destekleyicilerini insanlara faydalı olabilmek için üretilmiştir. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu bilim adamıdır. Araştırmacı, yenilikçi kimliği ile son yıllara damgasını vuran şifalı nebatları toplayarak çeşitli seçenekler geliştirmiştir.

Bitkisel İçerikli midir?

Kendisinin buluşları nebati içerikli olup oluşturulma aşamasında sadece yararlı nebatlar kullanılmıştır. Patentli olan bu besin destekleri aynı zamanda Bakanlık tarafından da onaylanarak insanların kullanmasına izin verilmiştir. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylıdır. Bakanlığın zaman zaman yaptığı incelemeler neticesinde içeriğinde zararlı olabilecek maddelere rastlanmamıştır. Kesinlikle ilaç değildir, sadece bitkisel gıda takviyesidir. Dr. Mustafa Eraslan önemli uzmanlarla da bir araya gelerek doğadan gelen kaynakların kullanıcılar açısından etkilerini araştırıp pekiştirmiştir. Hem vücut olarak daha iyi olmamız için yardımcı olurken hem de ruhsal olarak iyi olmamız için destek vermektedir.

Mustafa Eraslan Ürünleri Orjinal midir?

Tamamen orjinal olan besin takviyeleridir. Şifalı bitkilerden oluşması bazı kişilere de ilham kaynağı olmuştur. Bu kişiler sahte, ucuz olarak bilinen şeyleri üreterek çok kolay insan sağlığıyla oynamaktadır. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan bu destekleyiciler orjinal olup piyasadaki diğerleriyle karıştırılmamalıdır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )