Mustafa Eraslan Forum Yorumları | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Mustafa Eraslan Forum Yorumları

Mustafa Eraslan Forum Yorumları Nedir?

Mustafa Eraslan forum yorumlarına internet aracılığıyla ulaşabilmek mümkündür. Forumlar incelendiği zaman olumlu yorumlar bulunmaktadır. Mustafa Eraslan şifalı bitkilerden oluşturduğu buluşları ile tanınmaktadır. Kullanıcılarının beğenip çevrelerine de tavsiye de bulunduğu yardımcı kaynaklardır. Tıp doktoru olduğundan dolayı sağlık üzerine çalışmalar yapmayı uygun görmüştür. Uzak Doğu, Amerika ve Rusya’da eskiden beridir vücut sistemini güçlendirmek amacıyla kullanılan bitklieri araştırmıştır. Bitkisel içerikli gıda takviyeleri geliştirmektedir. İlaç değildir, sadece sağlık konusunda destekleyici elemandır. Bakanlık zaman zaman piyasada bulunan tüm destekleri araştırmaktadır. Zararlı maddeler bulunan takviyelerin satışına izin vermemektedir.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Bitkisel İçeriklidir.

Çalışmalar sonucunda geliştirmiş olduğu mahsulleri nebati içerikli gıda desteğidir. Şifalı bitkilerden oluşan destekler, vücutta bulunabilecek çeşitli rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Üniversiteden mezun olur olmaz doğayı, doğanın nimetlerini araştırmaya başlamıştır. Çalışmalarında başka bilim adamları da yer almıştır. Dr. Mustafa Eraslan geliştirdiği mahsulleri insan sağlığına yararlı olmak için üretmektedir.  Patenti alınmış olup Bakanlığın onayıyla satılmaktadır. Geliştirdiği yardımcılarıyla başka kişilere de ilham vermiştir. Şifalı nebatlardan oluşan ürünler sağlık konusunda yeni bir devir başlatmayı başarmıştır.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

7 Nisan 1963 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Öğrenim hayatı boyunca başarılı bir öğrenci olmuştur. Ortaöğretim giriş sınavları olarak bilinen lise sınavlarında derece kazanmıştır. Lise hayatından sonra üniversite giriş sınavlarına girerek Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Üniversiteden mezun olur olmaz askerlik görevini tamamlamak üzere İzmir’e gitmiştir. Askerlik görevini de tamamladıktan sonra şifalı natürel kaynaklar üzerine yoğun çalışmalar yapmaya başlamıştır. Dr Mustafa Eraslan ürünleri içeriği için 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )