Mustafa Eraslan Kimdir? | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan Kimdir?Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan tıp doktorudur. Sağlık alanında çalışmaktadır ve bilim adamıdır. Araştırmalar sonrasında ise kendi ürünlerini geliştirmiştir. Tamamen doğal yapıda olan bitkisel gıda takviyesi hazırlamaktadır. Ürünleri patentli ve Bakanlık onaylıdır. Senelerce bitki araştırması yapmıştır. Bugün iki milyondan fazla kullanıcısı bulunan ürünleri, kullanıcı kitlesi tarafından da büyük ilgi görmektedir. Mustafa Eraslan Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 7 Nisan 1963 tarihinde doğmuştur. Yıllarca bitkiler üzerine araştırmalar yapmıştır. İzmir’de askerliğini yapmıştır. Ürünleri alanında öncüdür. Resmi şekilde hizmet etmektedir. Yasal prosedürler tamamlanmıştır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onayı bulunan ürünleri piyasaya sürülmektedir.

Dr. Mustafa Eraslan Resmi Sitesi Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan resmi sitesi orjinal içerikli besin takviyelerini kullanıcılarına sunmaktadır. Ürünler kapsül formundadır. Hap halinde bulunmaz. Bitkisel yapısıyla yabancı madde içermez. Doğal olarak bulunan bitkilerden meydana gelmektedir. Kullanıcıları 7 den 70 e bulunurken müşterileri olumlu görüşlerini dile getirmektedir.  12 yaşın altındaki çocuklara ise tavsiye edilmez. Dr. Mustafa Eraslan resmi sitesi güvenilirdir ve insanlara doğru şekilde hizmet etmektedir. Ürünler yetişkinlere önerilmektedir. Kadın veya erkek ayrımı yapılmaz. İlaç değildir. Dolayısıyla ilaç olarak nitelendirilmesi de doğru değildir. Ürünler sağlıklı yapısıyla binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Bitkisel içerikli gıda takviyeleridir.

Dr. Mustafa Eraslan Panax Bitkisel midir?

Dr. Mustafa Eraslan Panax bitkisel yapıdadır. Doğadan alınan bitkilerden formülize edilmektedir. Bilinen en eski ve önemli bitkiden temel alınmıştır. Ürünler yetkili bayilerden ve resmi satış siteleri üzerinden piyasaya sürülmektedir. Orjinal olan ürünlerdir. Dr. Mustafa Eraslan Panax sağlığa faydalıdır. Bilinen zararlı etkisi yoktur. Bakanlık onaylıdır. Yan etkisi bulunmaz. Orjinaldir ve kendi kutularındadır. 1 kutuda 90 kapsül vardır. Hem yurt içinden hem de yurt dışından takip edilmektedir.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )