Mustafa Eraslan | Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Mustafa Eraslan

Mustafa ERASLAN

Mustafa ERASLAN son zamanlarda herkes tarafından tanınmaya başlanmış Kibarlı bitki takviyelerinin üreticisidir. 1963 yılının Nisan ayında dünyaya gelmiştir. Son derece başarılı bir ilk, orta ve lise dönemi geçirdikten sonra doktor olmak istedi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünü kazandı. 1989 yılında Tıp Fakültesin’ den mezun olmuştur. Vatani görevini İzmir’de tamamlayan doktor daha sonrasında 23 yıldır üzerinde çalıştığı formüllerini Mustafa Tekin ile birlikte geliştirerek bitki takviyelerini piyasaya sürmüştür. Mustafa ERASLAN ürünlerini insanların sağlığını düşünerek tamamen natürel kaynaklardan oluşturmaktadır. Bu sayede birçok insanın olumlu tepkisini çekmiş ve kullanılmaktadır.

Sağlıklı mıdır?

Uzun araştırmalar sonucu mahsulleri piyasaya sürmektedir. Piyasada insan sağlığını düşünmeyen tamamen kar amacıyla üretilmiş birçok ilaç bulunmaktadır. Her geçen gün hayat koşullarının zorlaşması insanları para kazanmak için doğru olmayan birçok yolun içerisine sokmaktadır. Para kazanmak için artık birçok kişi insanların sağlıklarını yok sayarak geçim derdine düşmüş durumdalar. Piyasada da bu şekilde dolanan insan sağlığını kötü yönde etkileyen birçok buluş bulunmaktadır. Ancak Dr Mustafa ERASLAN ürettiklerinde hiçbir kimyasal madde kullanmayarak insan sağlığını birinci planda tutmaktadır. Ayrıca ürünlerinin içerisinde tamamen doğal özleri bulunduğundan insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Şikâyet oluyor mu?

Kullanıcılarını düşünen nebat yardımcılarından dolayı birçok insan tarafından tanınmaktadır. Çağdaş yaşam düzeyinin getirdiği koşullardan insanlar memnun olmadıkları durumları belirtmekte, halkı bilinçlendirmekte özgürdürler. Mustafa Eraslan şikayet konusu olmamıştır yılladır. Ancak Mustafa Beyin buluşları halkın sağlığı için, onların daha rahat bir yaşam süreci geçirmesi için bitki desteklerini piyasaysa sürmüştür. Yapılanlar tamamen halkın sağlığı için olduğundan şikâyetler yerini olumlu yorumlara teşekkürlere bırakmaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )